ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 9344014
*
nr 934 4014
Dekorelement
1800-tal. , höjd: 55, bemålat
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:05:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/12 23:27:06
1
1.000 kr
27/12 21:20:38
1
Vinnande bud
12/1 17:59:48
2
1.200 kr
12/1 17:59:48
1
1.300 kr (Budbetjänt)
12/1 18:00:29
2
1.400 kr
12/1 18:00:29
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bemålat dekorelement
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08
-
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09
-
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:28
*
Dekorelement
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4014
Dekorelement
1800-tal. , höjd: 55, bemålat
Utrop: | 1.200 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/12 23:27:06 | 1 | 1.000 kr |
27/12 21:20:38 | 1 | Vinnande bud |
12/1 17:59:48 | 2 | 1.200 kr |
12/1 17:59:48 | 1 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
12/1 18:00:29 | 2 | 1.400 kr |
12/1 18:00:29 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bemålat dekorelement
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10 -
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08 -
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09 -
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:28